Başkan İbaş 1 Mayıs Emekçi ve Dayanışma Gününü Belediye Çalışanları İle Kutladı

1 Mayıs Emekçi ve Dayanışma Günü dolayısıyla Avanos Belediyesi bünyesinde çalışan personellerle kutlama programı düzenlendi.

Programa; Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Avanos Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Serkan Şahin, Belediye Meclis üyeleri, birim müdürleri ve personelleri katılım sağladı.
Kutlamalara katılmak için alana gelen Avanos Belediye Başkanı Alper Celal İbaş işçilerin ilgi odağı oldu. Başkan İbaş alanda halay çeken işçilerin arasına girerek, halay çekti. Daha sonra Başkan İbaş, işçiler için hazırlanan yemekleri, işçilere ikramda bulundu. İbaş, alanı dolduran işçileri masalarında tek tek ziyaret ederek tokalaşıp, bayramlarını kutladı.

Davul Zurna eşliğinde kutlanan 1 Mayıs Bayramı etkinliğinde Avanos Belediye Başkanı Alper Celal İbaş, işçilerle halay çekip yöresel oyunlar oynadı. İşçi Bayramı’nda işçileri yalnız bırakmayan Belediye Başkanı İbaş, belediye çalışanlarının her zaman yanında olduklarını söyledi.

Avanos Belediye Başkanı Alper Celal İbaş burada yaptığı açıklamasında; “Biz büyük ve çok güzel bir aileyiz! 1 Mayıs Emekçi ve Dayanışma Günü dolayısıyla belediyemiz bünyesinde birlikte çalıştığımız personellerimizle bir araya geldik. Tüm emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” dedi.Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

İşte Parti Parti Avanos Seçim Sonuçları

Avanos Belediye Başkanlığı seçimi CHP ile MHP arasında kıran kırana geçersen Avanos Belediye Başkanlığı’nı MHP …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir