Ömer Önal Ak Parti Avanos Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Nevşehir Avanos İlçesinin sevilen esnafı Ömer Önal, 2024 yerel seçimleri için AK Parti’den Avanos Belediye Başkanlığı için aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

AK Parti’den Avanos Belediye Başkanlığı için aday adayı olan İş insanı Ömer Önal, resmi başvurusunun ardından dosyasını ilçe başkanlığına teslim etti.

Ömer Önal’ı sevenleri yalnız bırakmadı

AK Parti’den Avanos belediye başkanı aday adaylığı dosyasını hazırlayan Ömer Önal, parti binasında aday adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Cüneyt Pak’a teslim etti.

Yerel seçimlerde Avanos Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Avanos ilçesinin sevilen esnafı iş insanı Ömer Önal, partisinden aldığı başvurusunu resmi olarak yaptı. Müracaat evraklarını AK Parti’nin Avanos İlçe Başkanı Cüneyt Pak’a teslim eden Ömer Önal’ı çok sayıda sevenleri de yalnız bırakmadı. İlçe Başkanı Pak, aday adaylığının hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulunarak, seçim sürecinin ilçe genelinde demokratik bir atmosferde geçmesini temenni etti.

Başkan Pak, ”İlçemizin kıymetli esnafı Ömer Önal’ın böylesine kalabalık seven dostları ile katılması bizleri memnun etmiştir. Allah hayırlı etsin” diye konuştu.

“KAZANAN AVANOS OLACAK”

AK Parti Avanos Belediye Başkan aday adayı Ömer Önal, “Aday adaylığı başvurumuzda bizleri yalnız bırakmadığınız hepinize çok teşekkür ederim. Bu sürecin hayırla sonuçlanmasını temenni ediyorum.” dedi.

Avanos halkı kadir şinas bir halktır, o yüzden Avanos halkına hizmeti bir borç olarak görüyoruz.” diyen Ömer Önal sözlerin şu sözlerle devam etti;

“AK Parti Dünyanın birçok yerindeki insanların dil, din, ırk, mezhep gözetmeksizin bulunduğu yerleri imar eden bir partidir. Liderimizin, Cumhurbaşkanımızın yanında dimdik durarak seçimlerde tüm belediyeleri alarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Bizim davamız şahıslara yönelik değil hizmete dayalı bir anlayıştır. AK partinin bu hizmet anlayışı belediyelerde’ de devam edecek. Türkiye’nin 81 ilinde belediyeleri alarak hizmetlerde çığır açacağımıza ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 hedefi doğrultusunda gideceğimize söz veriyoruz. Türkiye Yüz Yılında Sayın Cumhurbaşkanımız ifade ettiği gibi ‘’Aşk ile çalışan yorulmaz’ anlayışıyla, inancıyla ülkemize ve milletimize özellikle de emanetlerini üzerimizde taşıdığımız sorumlulukla Allah nasip ederse Avanoslu hemşehrilerimize en güzel şekilde hizmet etmek istiyorum.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

İşte Parti Parti Avanos Seçim Sonuçları

Avanos Belediye Başkanlığı seçimi CHP ile MHP arasında kıran kırana geçersen Avanos Belediye Başkanlığı’nı MHP …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir