Nevşehir Belediyesi’nin yeni makam aracı TOGG Kapadokya olacak

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, makam aracı olarak kullanacağı Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG’u yarın teslim alıyor.

 

TÜRKİYE’nin ilk yerli ve milli otomobili Togg Kapadokya rengi ile Nevşehir Belediyesi makam aracı oluyor.

TOGG Kapadokya rengi ile, Kapadokya’nın başkenti Nevşehir’e çok yakışacak…

Yerli ve milli otomobil Togg için sipariş veren kamu kurum ve kuruluşları arasında yer alan Nevşehir Belediyesi’nde Togg heyecanı yaşanıyor. Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’ın makam aracı olarak kullanacağı Kapadokya rengi Togg’u yarın saat:11.00’de teslim alacak.

Türkiye Yüzyılı’na TOGG çok yakıştı.

Yarın Belediye önünde düzenlenecek törenle TOGG’u teslim alacak olan Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, TOGG Kapadokya ile ilk sürüş deneyimini de yaşayacak.

Başkan Savran; “Cumhuriyetimizin 100. yılında, 60 yıllık hayalimiz gerçek oldu. Hem de öyle güzel, bir o kadar da anlamlı oldu ki, TOGG ‘un rengi Kapadokya oldu. Şimdi de TOGG Nevşehir’de Kapadokya yollarına çok yakışacak. Yerli ve Milli aracımız Kapadokya rengi TOGG Nevşehir Belediyemize ve Nevşehirmize şimdiden hayırlı uğurlu olsun…” dedi.

TOGG’un Türkiye geneli 500 bin kişinin katıldığı sosyal medya anketinde en fazla tercih edilen renk Kapadokya olmuştu.

Araç: TOGG

Renk: Kapadokya,

Sahip: Nevşehir Belediyesi

Plakası:50

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Nevşehir Geneline Toz Taşınımı Uyarısı

Nevşehir’e son dakika uyarısında bulunan Meteoroloji 7.Bölge Müdürlüğü Nevşehir il genelinde toz taşınımının etkili olacağını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir