Avanos’ta 7 Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Hizmete Girdi

Avanos ilçesinde Elektrikli araç şarj istasyonu hizmete girdi. Elektrikli araç şarj istasyonunda ilk dolum Avanos Belediye Başkanı Alper Celal İbaş yaptı.

Elektrikli araçları şarj etmek amacıyla TOGG tarafından geliştirilen Trugo şarj istasyonu, Nevşehir’in çeşitli noktalarına kurulmaya devam ediyor.

Avanos’ta Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarımız Hizmetinizde!

Avanos Belediye Başkanı Alper Celal İbaş yaptığı açıklamasında; “Sevgili Avanoslu Hemşehrilerimiz, Geleceğimizi düşünerek, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşam alanı oluşturma hedefiyle Avanos Belediyesi olarak önemli bir adım daha attık!

Siz değerli yurttaşlarımızın konforunu düşünerek, çevreye duyarlı, enerjide yurtdışına bağımlılığın önüne geçen ve ülke ekonomimize destek veren bir ulaşım alternatifi sunabilmek adına İşletme ve İştirakler Müdürlüğümüz koordinasyonunda Avanos Belediyesi’nin %100 hissesine sahip olduğu Avanos Belediyesi Turizm Limited Şirketi olarak, Trugo Akıllı Şarj Çözümleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbirliği ile 7 farklı noktada toplam 15 adet elektrikli araç şarj istasyonunu faaliyete geçirmiş bulunuyoruz. Türkiye genelinde #Avanos ölçeğindeki bir ilçede yerel yönetimler tarafından bugüne kadar hayata geçirilmiş en geniş istasyon ağına sahip bu projeyi kıymetli halkımızın hizmetine sunuyoruz.

Lokasyonlar:
1- PTT Karşısı Otopark(İşlikbaşı Girişi) – 2 adet 22 KW AC Şarj İstasyonu
2- Pazar Yeri Açık Otopark(Migros Yanı) – 2 adet 22 KW AC Şarj İstasyonu
3- Belediye Yanı Açık Otopark – 3 adet 22 KW AC Şarj İstasyonu
4- Yeni Adliye Önü Otopark – 2 adet 22 KW AC Şarj İstasyonu
5- Heykel Arkası Çukur Camii Otopark – 2 adet 22 KW AC Şarj İstasyonu
6- Çavuşin Köy Meydanı Otopark – 2 adet 22 KW AC Şarj İstasyonu
7- Orta Mahalle Camii Önü Otopark – 2 adet 22 KW AC Şarj İstasyonu
*Ayrıca lokasyonların uygunluk durumu, koordinatlar, istasyon kullanımı ve diğer detaylı bilgileri için Google Play veya App Store’daki TRUGO uygulamasından yararlanabilirsiniz.
Hızlı şarj istasyonlarımızda yakında hizmetinizde.
Unutmayın, hep birlikte daha yeşil bir geleceği inşa ediyoruz! “dedi.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Şakir Ateş Muhtar Adaylığını Açıkladı

31 Mart Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimler öncesinde muhtar adayları adaylıklarını açıklamaya başladı. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir