Ak Parti Nevşehir İlçe ve Belde Adayları Belirlenmedi

31 Mart Yerel Seçimleri yaklaşırken Nevşehir’in ilçe ve belde adayları merakla bekleniyor. AK Parti’nin Nevşehir’deki ilçe ve belde belediye adaylarının belirlendiğini yönelik iddialar ortaya atıldı. AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran bu tür haber ve ifadeler gerçeği yansıtmadığına yönelik açıklama yaparak “resmi açıklama yapılmadan kamuoyundaki söylentilere itibar edilmemesini rica ederiz” dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran’ın açıklamasının tamamı şu şekilde; “31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için Nevşehir İlçe ve Belde Belediyeleri ile ilgili aday belirleme çalışmaları yoğun bir şekilde devam etmektedir. Nevşehir adaylarının belli olduğu yönündeki ifadeler ve haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Aday belirleme süreci AK Parti Genel Merkezimizce yürütülmekte olup henüz isimler üzerinde değerlendirme süreci devam etmektedir. AK Parti Genel Merkezimiz tarafından resmi açıklama yapılmadan kamuoyundaki söylentilere itibar edilmemesini rica ederiz.

Adaylarla ilgili resmi açıklama önümüzdeki günlerde yapılacaktır. Kamuoyunun bilgisine sunarım.” ifadelerinde bulundu.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Nevşehir’de yılbaşı gecesi havai fişek yasaklandı

Nevşehir’de doğal sit alanlarında bulunan doğal taşınmaz kültür varlıklarının zarar görmemesi ile bilinçsiz kullanımdan kaynaklanan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir